INŽENÝR ZKUŠEBNY

INŽENÝR ZKUŠEBNY

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme samostatné, technicky zdatné uchazeče, kteří mají ambice stát se důležitou součástí vývojového týmu. Jste to Vy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Co bude Vaší pracovní náplní?

- Provádění a následné vyhodnocení testů na základě zákonných parametrů či požadavků zákazníka.- Plánování kapacit pro vývojové zkoušky motorových systémů.- Vytváření zkušebních zpráv a testovacích specifikací.- Spolupráce s mezinárodními vývojovými týmy ze zahraničních lokací společnosti.- Tvorba reportů a potřebné dokumentace, archivace naměřených údajů.- Spolupráce s partnerskými organizacemi při zadávání interních/externích zkoušek, zodpovědnost za externí zkoušky (crash testy).

Požadujeme- SŠ/VŠ technického směru, zaměření na mechatroniku, strojírenství, měření a regulaci.- Analytické myšlení, ochotu učit se novým procesům.- Týmového ducha.- Zodpovědný a iniciativní přístup.- Komunikativní znalost anglického jazyka.

Nabízíme- Nadstandardní finanční ohodnocení.- Zázemí moderního pracoviště.- 13. a 14. plat.- Příspěvek na dopravu.- Podporu osobního i kariérního růstu, možnost stáže v zahraničních pobočkách.- Závodní stravování s výběrem z hned několika jídel.- 5 týdnů dovolené.- Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.- Systém kafeterie..- Množství kulturních a sportovních akcí.

Firma: Comac jobs s.r.o.

Kontakt: Adéla Lahresová
Lužická 1237/29
74101 Nový Jičín

Telefon: 770108587

Místo práce: Kopřivnice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2019 KARIERA.CZ s.r.o.